CSM přesunuta na rok 2022

CSM přesunuta na rok 2022

Vážení přátelé, orienťáci.

 

I když v současné době dochází v rozvolňování protiepidemických opatření, rozhodli jsme se letošní Cenu střední Moravy přesunout na příští rok.

Jak jistě víte, původně jsme plánovali spojit dvě akce – MČR veteránů a CSM. Po důkladném zvážení současné situace jsme ale nakonec dospěli k rozhodnutí uspořádat letos pouze MČR veteránů a ve stejné lokalitě CSM 2022.

Na rozdíl od MČR jsou vícedenní závody pořádány především jako rodinné a pohodové závody s „dovolenkovou“ atmosférou. K tomu přispívá nejen vhodný výběr terénů a lokality, ale také společenské zázemí – tedy stanový kemp, bohaté občerstvení a případné kulturní doprovodné akce. Tyto atributy by však za současných podmínek nebylo možno realizovat a my v žádném případě nechceme naše věrné příznivce o nic ochudit a připravovat nouzovou variantu v podobě měřených tréninků.

Proto jsme se rozhodli tyto závody přesunout o jeden rok a připravit pro vás Cenu střední Moravy v souladu s její neopakovatelnou atmosférou.

 

Nový termín závodů bude 1. – 3. 7. 2022 s centrem ve Žďárském Potoku a my věříme, že tato Cena Střední Moravy se uskuteční bez roušek či testů, a v obvyklé prázdninové pohodě.

 

M.Hlava a R. Zdráhal

2 komentáře

Také souhlasím, že přesunutí CSM na příští rok je správné. Stejně bude prozatím omezen počet závodníků z důvodu pandemie, takže konání Veteraniády a CSM současně by nebylo možné.
Michal RBK8605: Bohužel, Veteraniáda není MČR. Ani když byla současně s MČR, byly to dva paralelní závody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *